Przejdź do treści (wciśnij Enter)

O ośrodku

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego
Aneta Wajdeczko-Wróbel w Czechowicach-Dziedzicach

to placówka edukacyjna, która powstała w lipcu 2018 r. i jest kontynuacją Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Czechowicach-Dziedzicach, kierowanego przez Krystynę Szwajcowską.

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego w Czechowicach-Dziedzicach nie stanowi kontynuacji działania zlikwidowanego w 2013 r. Ośrodka Doskonalenia Zawodowego w Czechowicach-Dziedzicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach!

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Aneta Wajdeczko-Wróbel w Czechowicach-Dziedzicach posiada wpis do rejestru instytucji szkoleniowych (od 30 sierpnia 2018 r.)

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego w Czechowicach-Dziedzicach organizuje kursy:

  • przyuczające do zawodu lub wykonywania określonej pracy,
  • kwalifikacyjne,
  • przygotowujące do uzyskania uprawnień zawodowych
  • doskonalące,
  • oraz dostosowane do potrzeb i zainteresowań własnych naszych klientów.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez sprawdzoną kadrę trenerów o wysokich kwalifikacjach i z wieloletnim doświadczeniem, gwarantującym solidne wyposażenie słuchaczy w wiedzę i umiejętności zawodowe. Wykładowcy są specjalistami w swych dziedzinach, posiadają wysoką kulturę osobistą i takt pedagogiczny. Potrafią trafnie dobrać środki dydaktyczne oraz zainteresować i uaktywnić słuchaczy na zajęciach.

Ośrodek Kształcenia Zawodowego Aneta Wajdeczko-Wróbel w Czechowicach-Dziedzicach mieści się w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych zlokalizowanym w centrum miasta – 7 minut od dworca PKP i 10 minut od dworca PKS.